Ana Sayfa > Hakkımızda > Makronet Hakkında


Makronet Hakkında

Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılından bu güne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda tek noktadan yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır. Uzun yıllar, bilişim sektöründe bir çok firmada  çalışarak tecrübe kazanmış firma kurucularımız, Güçlü Tuğay ve Zafer Bayır, birikimlerini Makronet adı altında toplayarak tek noktadan bilişim sektörü ile ilgili her çözümü sağlamak gayesindedir. 

Makronet 2012 yılında Microsoft Bulut ürünlerinin Türkiye pazarında yer alması ile birlikte tüm odağını Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine çevirmiştir. Microsoft'un Office 365, Windows Azure ve CRM Online gibi bulut ürünlerinde Cloud Deployment seviyesinde en başarılı bulut iş ortaklarından olmuştur.

Makronet, Office 365 ile ilgili tüm çözümlerin ve ürünlerin yer aldığı http://365.web.tr sitesinin kurucusudur. Ayrıca Office 365 konusundaki deneyimlerini ve kurulum bilgilerini  http://office365kur.com sitesinde paylaşmıştır.

Makronet, Microsoft'un bulut teknolojilerinde yetkili iş ortağı olduğundan müşterilerini Microsoft'un kampanyalarından faydalandırabilmektedir. Gerek fiyat avantajı olsun gerek kurulum desteği olsun, tüm Microsoft ürünlerinde yüksek verimli ve ekonomik çözümleri Makronet'ten sağlayabilirsiniz.

Makronet'ten Microsoft Office 365 Danışmanlığı, Microsoft Windows Azure Danışmanlığı ve Microsoft CRM Online Danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra sisteminiz için Bilgisayar Bakım ve Destek Anlaşması hizmetimiz ile sisteminizin periyodik tüm ihtiyaçlarına çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda Microsoft Lisanslama ve Satış ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanıza en uygun lisanlama modeli konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..

Referanslar

Bizimle çalışmayı tercih eden firmalardan bazıları.


Makronet hakkındaki güncellemeler için BLOG Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

bizi takip edin

Hizmet ve güncellemelerden haber almak için e-posta listemize katılın.

© 2000 - 2022 Makronet Bilgi Teknolojileri /
Gizlilik ve Kurallar /
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım