Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Microsoft Office 365Office 365 Teknik Destek ve Yönetim

Office 365 Abonelik Danışmanı Belirleme


Microsoft 
Office 365 ile ilgili abonelik işlemlerinizi takip edebilmemiz ve ücretsiz teknik destek paketlerimizden yararlanabilmeniz için bizi abonelik danışmanlığınıza eklemeniz gerekmektedir. Makronet Bilgi Teknolojileri'ni Office 365 abonelik danışmanınız olarak belirlemek için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

1. https://login.microsoftonline.com adresine giderek Office 365 Portalı'na yönetici hesabınızlagiriş yapın.

Office 365 Portalı'na Login Olun


2.
Giriş yaptıktan sonra Sol taraftan Fatura (1) bölümüne gelin. Üst taraftan abonelikler (2) sekmesinde olduğunuza emin olun. Abonelik sütunu altındaki almış olduğunuz paketin adının(3) üzerine tıklayın.

Office 365 Abonelik Danışmanı Ekleme


3.
Açılan sayfada sağ alt köşede bulunan iş ortağı bilgileri bölümü altından düzenle' ye tıklayın.

Office 365 Abonelik Danışmanı Belirleme


4.
Açılan pencere üzerinde Microsoft iş ortağı kimliği (1) bölümüne 2438169 yazın ve denetim kimliği (2) butonuna basın. Daha sonra hemen alt bölümde bulunan iş ortağı (3) olarak Makronet Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Sti. geldiğinden emin olun ve tamam (4) butonuna basın.

Office 365 Abonelik Danışmanı Ekleme


Tebrikler. Makronet Bilgi Teknolojileri'ni abonelik danışmanınız olarak eklemiş bulunuyorsunuz. Abonelik danışmanınız olarak kaldığımız sürece her ay ücretsiz yararlanabileceğinizin teknik destek paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

GÖNDER

Office 365 Danışmanlık


Makronet Bilgi Teknolojileri olarak, Office 365 SatışOffice 365 Teknik Destek ve YönetimOffice 365 Kurulum ve Yapılandırma ve Office 365 E-Posta Geçişi hizmetlerini sağlıyoruz. 


DAHA FAZLASI >

bizi takip edin

Hizmet ve güncellemelerden haber almak için e-posta listemize katılın.

© 2000 - 2022 Makronet Bilgi Teknolojileri /
Gizlilik ve Kurallar /
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım