Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Microsoft Office 365 > Office 365 Teknik Destek ve Yönetim

Office 365 Teknik Destek ve Yönetim Hizmetleri

Office 365 Teknik Destek ve Yönetim


Microsoft Office 365 konusunda deneyimli ve sertifikalı uzman kadromuz ile Office 365 Teknik Destek ve Office 365 Yönetim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Office 365 Teknik Destek Hizmetleri

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak, Office 365 kurulum ve yapılandırma sonrasında ihtiyacınız olan teknik destek hizmetlerini ve yönetimi sağlıyoruz.

Office 365 Referanslarımız sayfamızdan görebileceğiniz gibi, bu güne kadar bir çok firma altında binlerce kullanıcıyı Office 365 ile Microsoft Bulutu’na başarılı bir şekilde taşıdık. Bu konuda Microsoft’ta birçok Office 365 Başarı Hikayemiz yayınlandı. İşte bu tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda, Office 365 ile ilgili sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabiliyoruz.

Office 365’e geçişiniz sonrasında her türlü destek talebinize cevap veriyoruz. Gerekirse sizin adınıza Microsoft Türkiye veya yurtdışına destek talebi açarak takibini yapıyoruz. Microsoft tarafında teknik yetkililer ile görüşerek çözümün hızlı bir şekilde neticelenmesini sağlıyoruz.

Abonelik danışmanınız olarak kaldığımız sürece her ay ücretsiz yararlanabileceğinizin teknik destek paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Office 365 Yönetim Hizmetleri

Bu hizmet ile yönetim işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin yeni bir e-posta hesabına mı ihtiyacınız var? Yada yeni bir kural mı oluşturmak istiyorsunuz. Taleplerinizi bize e-posta ile yada destek ekranından göndermeniz yeterli.

Office 365 ile ilgili ücretsiz destek nasıl alırsınız?

Office 365’i bizden satın alan ve Abonelik Danışmanı olduğumuz tüm kurumsal firmalar, ücretsiz teknik destek paketlerimizden yararlanabilmektedir. Aynı zamanda Bilgisayar Bakım ve Destek Anlaşması olan firmalarımızda bu hizmeti anlaşma içerisine dahil edebilmektedir.

Eğer Office 365’i bir başka firmadan veya doğrudanMicrosoft üzerinden aldıysanız ve 25 kullanıcı üzerinde iseniz, bizi abonelik danışmanınız olarak ekleyerek aylık Office 365 Ücretsiz Destek paketimizden yararlanabilirsiniz. Bizi abonelik danışmanı olarak ekleme adımları için burayı tıklayınız

Bizden alım yapmış olan, destek anlaşması veya Office 365 Destek Paketi olan tüm müşterilerimiz 0 216 455 0 555 numaralı telefonumuzdan veya office365destek@makronet.com.tr adresinden destek talebinde bulunabilirler.

Eğer 25 kullanıcı altında iseniz ve satın almayı bizden yapmadıysanız,00 800 448 82 45 56 numaralı Microsoft Office 365 Destek hattını arayabilirsiniz.

İletişim Formu

GÖNDER

bizi takip edin

Hizmet ve güncellemelerden haber almak için e-posta listemize katılın.

© 2000 - 2022 Makronet Bilgi Teknolojileri /
Gizlilik ve Kurallar /
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım